Rezidence Hadovitá

Vyprodáno a zkolaudováno: Rezidence Hadovitá nabídne výjimečné bydlení

Pokud dlouhodobě sledujete situaci na pražském realitním trhu, nemusíme zdůrazňovat, že byty v moderních novostavbách bývají velmi rychle vyprodány – a to většinou mnohem dříve, než dojde ke kolaudaci. V případě atraktivního developerského projektu Rezidence Hadovitá, se opakoval obvyklý scénář. Byty jsou beznadějně vyprodány a případní zájemci si musí počkat, až se některý z budoucích obyvatel rozhodně přestěhovat. Vzhledem k nadstandardní kvalitě bydlení to však bude spíše otázka náhody.

Kdo chvíli stál, již stojí opodál. I tak lze charakterizovat situaci s byty v Praze Michli. Za projektem Hadovité stojí zkušený developer Metrostav Development, který si může připsat další trefu do černého. Kombinaci skvělé lokality a útulných bytů nešlo odolat.

Rezidence Hadovitá

Rezidence Hadovitá se skládá ze tří objektů, v jejichž atraktivních liniích zanechali rukopis odborníci z Arx Studia. S nelehkým úkolem – zasadit budovy do přirozeně svažitého terénu – se vypořádali elegantně. Projekt budí dojem výjimečnosti, ale přesto nijak nenarušuje stávající kolorit a vypadá nadčasově. Bytové jednotky charakterizují praktické řešení prostoru, důraz na dostatek přirozeného světla a přítomnost kvalitních materiálů. Ve standardu byty Praha 4 v neutrálních tónech a je čistě na uvážení rezidentů, zda svému domovu ponechají původní podobu, nebo ho zalijí do jiných barev.

Rezidence Hadovitá

Lokalitu městské části Praha 4 – Michle si developer nevybral náhodou. Michelská stráň nabízí klidné bydlení v těsné blízkosti pulzujícího centra velkoměsta. Nechybí jí vůbec nic – chlubí se prvotřídní občanskou vybaveností a velmi dobrá dopravní dostupností.

Chcete se o projektu pojmenovaném po ulici, která se klikatí Michlelskou strání jako had, dozvědět více? Zajímá vás cena bytů na Praze 4? Podrobnější informace najdete na rezidencehadovita.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *