spotřebič

Čtyři a jeden spotřebič či vychytávka, bez nichž nedáme v kuchyni ani ránu

Každá moderní hospodyňka ocení ve své kuchyni pomocníky, kteří jí pomůžou s každodenními činnostmi, jako je vaření nebo příprava lahůdek na večerní posezení. Moderní kuchyně nevypadá jen na první pohled moderně, ale je také chytrá, tedy chytře zařízená – plná spotřebičů a vychytávek, které práci podstatně ulehčují. Jenže v obchodech dnes a denně narážíme na spotřebiče a vynálezy, o nichž nevíme, jak fungují. Přinášíme proto seznam věcí, které v kuchyni rozhodně pomůžou.

1) Kuchyňský gril

Trápí vás, že se maso k obědu vevnitř neuvařilo nebo že ztratilo naprosto všechnu šťávu? S domácím kuchyňským grilem se to stát nemůže. Domácí grily je možné si koupit v mnoha podobách, lidé oceňují zejména takové, které samy poukazují na to, kdy je maso propečené a kdy ještě ne. Grily perfektně ugrilují zejména vepřové maso nebo hovězí, s nimiž se kuchařky či kuchaři v domácnosti nejvíce perou.

2) Multifunkční robot

Ani se nenadějeme a budou tu vánoční svátky, které se každým rokem nesou ve znamení zdlouhavého pečení. Aby příprava těsta byla letos méně náročná, doporučujeme si pořídit multifunkčního robota, který zpracuje nejen těsto, ale také připraví dipy, omáčky nebo rozemele vše, co do něj nasypete.

3) Tyčový mixér

I když je multifunkční robot fantastický společník v kuchyni, neobejdete se v mnohých situacích bez klasického tyčového mixéru, který oceníme zejména při přípravě hustých polévek.

4) Multifunkční hrnec

Určitě jste už slyšeli o velkém multifunkčním hrnci, v němž je možné nejen připravit vývar, ale funguje také jako papiňák, jako domácí pekárna nebo rýžovar. Takové hrnce se na trhu pohybují v řádech několika tisíc korun a jsou to skutečně nepostradatelní pomocníci při vaření.

5) Domácí pekárna

Nemáte rádi chleba z obchodů, který mnohdy není ani tak měkký, ani tak dobrý, jak jste si ho představovali? Můžete si svůj vlastní chleba udělat doma, a to v domácí pekárně. Výhodou je to, že si chleba můžete připravit z ingrediencí, které máte nejraději. Nemusíte přemýšlet nad tím, co v chlebu asi skutečně je obsaženo a co není. Zkrátka to budete vědět, jelikož si ho upečete sami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *