Paletový nábytek

Vyrábíme paletový nábytek. Kam všude se hodí?

Vybíráte vhodný nábytek do vašeho domu? Možná uvažujete nad paletovým nábytkem, který se nyní pyšní velké oblíbenosti. Ještě donedávna si lidé svůj nábytek do domova kupovali, jenže nyní se preferuje vlastní výroba, a to konkrétně paletového nábytku, který je velmi vkusný a který se hodí do každé moderně zařízené domácnosti. Pokud milujete jednoduchost, určitě si zamilujete i paletový nábytek, který si můžete snadno doma stlouct jenom na pomocí aku vrtačky a několika šroubů. Otázkou však není výroba takového paletového nábytku, ale především to, kam všude se paletový nábytek hodí.

Jak jsme zmínili, paletový nábytek je dnes obrovský trend, po kterém touží kdekdo. Palety tedy mizí odevšud rychlostí blesku. Lidé si z palet vyrábí nejen jednoduché stolky, ale také lavičky nebo skříně, které si natřou různými sympatickými barvami. Poté si na lavičku dají jenom matraci na pohodlné sezení a je hotovo.

Pojďme si však říct, kam všude se hodí takový paletový nábytek.

1) Na zahradu

Zahradní nábytek je dnes velice drahý, proto za něj neutrácejte a raději svou zahradu vyšperkujte za pomocí paletového nábytku, který si sami vytvoříte. Na zahradu se hodí nejen paletová lavička, ale také paletový stůl bez koleček (na trávě by se kolečka jenom zadrhávala).

Paletový nábytek na zahradě bude dělat jenom jednu velkou radost. Je však nutné, abyste si dávali pozor, aby vám matrace nezmokly.

2) Do obývacího pokoje

Takový stolík z palet si můžete vyrobit i do svého obývacího pokoje. Stačí, když si na stolek přimontujete kolečka, aby se se stolkem lépe manipulovalo. Natřete si ho takovou barvou, aby vám stolík ladil do obýváku, a máte vystaráno.

3) Do ložnice

Z palet se dá vytvořit i postel a díky tomuto nábytku i ze staré všední ložnice může být vkusný, krásný pokoj. Z palet se postel skládá naprosto jednoduše, není to složité jako lavička.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *