Moderní bydlení Na Vackově

Vaše poslední adresa? Mohla by být Na Vackově!

Nadpis si nevykládejte tak, že vám nepřejeme dlouhý a spokojený život. Naopak pro vás máme tip na bydlení, ze kterého se nebudete chtít hnout. Vyroste na Praze 3 podél ulice Malešická a volně naváže na již realizované objekty podél ulic Olgy Havlové, Rixfordská a Na Vackově. Že vám tato část metropole nic moc neříká? Měli byste si udělat výlet a nechat na sebe působit jedinečnou atmosféru. Metrostav Development si pro svůj projekt Byty Na Vackově nemohl vybrat příhodnější místo.

Pět budov, 342 bytů včetně několika ateliérů a 5 nebytových prostor – zájemci o moderní bydlení ve vysokém standardu se mají na co těšit. Dispozice 1+kk až 5+kk osloví singles, bezdětné páry o početnější rodiny a všichni budoucí rezidenti se mají právem na co těšit. První tři objekty čítající 160 bytů budou dokončeny v roce 2020 a v první polovině roku 2021 předány majitelům. Zbylé dva domy se 182 jednotkami budou dokončeny na přelomu let 2020 a 2021. Byty Praha 3 budou předány v roce 2021.

Moderní bydlení Na Vackově

Jednotlivé byty v Praze na Žižkově byly navrženy s ohledem na efektivní využití obytné plochy, dostatek přirozeného světla a celkovou vzdušnost. Samozřejmě nebudou chybět lodžie, balkony, ale ani střešní terasy a předzahrádky.

Za architektonickou stránkou projektu stojí studio MS Architekti. Zkušení profesionálové zasadili maximálně dvanáctipodlažní budovy do stávající prostředí s citem, ale přesto se jim je povedlo odklonit od uliční linie. Z vizualizací je patrný důraz na členitost a asymetrii, stejně jako dostatek soukromí a prostor pro jednotlivé byty.

Lokalita Vacková láká unikátní atmosférou a nabízí rezidentům ideální podmínky pro relaxaci. Přilehlý park Židovské pece je jako stvořený pro pravidelné vycházky a nejinak je tomu v případě dalších míst v docházkové vzdálenosti – rozlehlého parku Parukářka, Vítkova či sadů Na Krejcárku.

Moderní bydlení Na Vackově

Moderní bydlení Na Vackově je na tom velmi dobře také z hlediska občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti do ostatních částí metropole. Více se dozvíte na byty.navackove.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *