pořádek v kuchyni

Jak zajistíte pořádek v kuchyni?

Každý to zná – tedy hlavně ten, kdo ustavičně pracuje v kuchyni. Pokud i vy patříte k těm, kteří neustále něco dělají v kuchyni, pak jistě víte, jaký v kuchyni může být nepořádek. Věčně jsou neuspořádané svačinové krabičky, koření bývá v policích rozsypáno, protože nejsou žádné boxy, do nichž bychom mohli koření schovat. Přinášíme vám však pár tipů, které vám mohou pomoct s tímto neustálým nepořádkem v kuchyni.

Organizátory pro pořádek i pro moderní vzhled!

Většinou nás nepořádek hlavně v šuplících štve tehdy, kdy hledáme něco, co potřebujeme, ale nemůžeme to najít. V šuplíku je jedna vařečka pohozena na druhé, nemůžeme se vyznat v naběračkách nebo v nožích. Potom tam začne utíkat voda z hrnce a máme chuť s celým tím, v tu chvilku už otravným, vařením skončit. Jenže toto všechno by mohly vyřešit velice praktické organizátory, které hned vnesou do kuchyně pořádek.

Dneska jsou organizátory k sehnání v naprosto každém obchodě s bytovými doplňky. Seženete je dokonce za velice dobré a výhodné ceny. Pokud byste však nechtěli organizátory v podobě boxů či nezajímavých provedení, pak byste si je měli udělat na míru.

Organizátory na míru jsou vkusnější, protože vypadají, že do kuchyně opravdu patří. Navíc vám ze šuplíku nijak nevypadávají a nijak s sebou při otvírání šuplíku nevrtí.

Jak by měl takový organizátor vypadat?

Takový kuchyňský pomocník ve formě organizátoru by měl být nejen pevný (a to hlavně na příbory, nože či vařečky), ale taky variabilní (když budeme chtít vkusně srovnat svačinové krabičky, například). Co se týče větších pomocníků v kuchyni, tak například hrnce nebo menší spotřebiče je možné postavit mezi kolíky, které brání posuvu, které jsou rozmístěny v nějaké zásuvce.

Pokud máte rohovou kuchyni, pak si nechte do rohu udělat vkusnou poličku, která vám nabídne dostatek prostoru pro větší kuchyňské pomocníky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *