Když nábytek od truhláře, tak z lamina

Když nábytek od truhláře, tak z lamina

Přemýšlíte nad tím, že budete investovat do zbrusu nového nábytku? Je váš nábytek už starý, ošuntělý, jde na něm vidět, že ve vaší domácnosti už má nějakou dobu své místo? Pak možná zvažujete, že další nábytek musí být kvalitní, vyrobený přesně podle vašich představ. A přesně takový nábytek můžete očekávat pouze od truhláře, jen málokdy takový nábytek najdete ve velkých obchodních řetězcích zaměřujících se právě na nábytek. Pokud se tedy pro truhlářské práce rozhodnete, trvejte na výrobě nábytku z lamina. 

Samozřejmě truhláři ve svých dílnách pracují s různými tipy materiálu. Pracují s dubovým nebo bukovým dřevem, pracují s masivem a pracují samozřejmě s laminem, které jim firma Probytex spol. s. r. o. zaměřující se na řezání lamina, formátování desek nebo olepování ABS hran nachystá. 

Lamino jako materiál plný výhod

Nesetkáte se s truhlářem, který by nevěděl, co je to lamino nebo jak z něj vyrobit šatní skříň nebo jídelní stůl. S laminem se aktuálně opravdu hojně pracuje, jedná se dokonce dnes o nejvíce používaný materiál, který slouží k výrobě nábytku. Důvodem takového označení jsou zejména výhody lamina. 

Ptáte se, jaké má lamino výhody? K výhodám lamina patří hlavně otěruvzdornost, také odolnost proti krátkodobé vlhkosti, mimo jiné je výhodou i přijatelná cena, za kterou se pořídí jak samotné lamino, tak nábytek vyrobený z tohoto materiálu.

Jelikož může mít lamino mnoho barevných podob, hodí se prakticky do jakéhokoli interiéru, ať už je sladěný do jakýchkoli barev a kombinací. 

Co se z lamina vyrábí?

Jak již bylo zmíněno, lamino je dnes nejvíce využívaný materiál, z něhož se vyrábí nábytek. Je tedy možné konstatovat, že z lamina se vyrábí dnes opravdu všechno. Tudíž ať už toužíte po nové kuchyňské lince, po jídelním stolu nebo po psacím stolu či posteli, lamino je vhodný materiál, z něhož může být kus nábytku vyroben.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *