Ideální barva zdí podle znamení zvěrokruhu

Ideální barva zdí podle znamení zvěrokruhu

Nemůžete se rozhodnout, jakou barvou doma vymalujete ložnici nebo obývací pokoj? Existuje tolik různých odstínů a trendů, které se neustále mění, že učinit takové rozhodnutí je těžší, než se zdá. Možná pro vás budou mít odpověď astrologové, kteří dali dohromady nejlepší barvy pro jednotlivá znamení. 

Pro Býky alabastr, k Rakům modrá 

Berani jsou akční a temperamentní. A stejný by měl být i jejich domov, nejvíce se pro ně proto hodí barevné schéma v červených a oranžových odstínech. Vyrovnaným a cílevědomým Býkům se osvědčí decentní alabastrová barva s teplými podtóny. Blíženci potřebují k životu dostatek světla, a to jim poskytne barva zlatá šampaň. Také by měli mít doma spoustu doplňků, které mohou měnit podle nálady. 

Pro starostlivé a citlivé Raky je útulný a bezpečný domov velmi důležitý. Vytvoří jim ho matné barvy, například kouřově modrá nebo pastelově růžová. Nároční Lvi se potřebují obklopovat luxusem, proto jsou jejich barvami zlatá, fialová a šarlatová. Spolehlivé Panny jsou velmi organizované. Budou se cítit dobře v čokoládové barvě a interiéru doplněném živými květinami či květinovými vzory. 

Váhám svědčí mátová 

Inteligentní a vybíravé Váhy si intuitivně volí pastelové barvy. Ideální volbou je pro ně ruměncová nebo mátová barva. Štíři jsou známí pro svou záhadnou povahu a oproti Blížencům vyhledávají spíš stín a přítmí. Proto by doma měli volit černou, tmavě šedou nebo tmavě fialovou barvu. Dobrodružní Střelci si i doma chtějí připomínat dlouhé výlety, s čímž jim pomůže červeno-oranžová barva připomínající západ slunce. 

Kozorozi jsou ambiciózní a pracovití, doma se proto chtějí cítit uvolněně a příjemně. Milují dřevěné obklady, které ideálně doplní kouřově šedou barvou. Vodnáři milují všechno moderní a snaží se vyčnívat. To se jim podaří s uhlově šedou barvou v kombinaci s neonovou. Jelikož Ryby milují klid a plynulost, neudělají chybu s jakýmkoliv odstínem modré. Zejména vhodná je tyrkysová. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *