léčivé pyramidy

Účinky meditačních pyramid aneb jsou opravdu léčivé?

S meditačními pyramidami jste se jistě setkali. Nejedná se o novinku na trhu, ale v současné době je o ně velký zájem, jelikož mnoho lidí bojuje se stresem a napětím v těle a meditační pyramida představuje úlevu od všech strastí a starostí. Meditační pyramida se nejčastěji umísťuje na zahradu, a to konkrétně severojižně, odkud přijímá největší množství energie z vesmíru i z půdy, čímž vzniká pyramidální energie. A právě o pyramidální energii se říká, že je léčivá.

Meditační pyramidy neboli léčivé pyramidy – co je na tom pravdy? Jsou meditační pyramidy skutečně tak léčivé, jak se o nich povídá? Dokážou člověka dostat z nemoci či dokážou mu léčbu urychlit tak, že se jen mrkne okem?

To jsou otázky, které si klade každý, kdo to s meditačními pyramidami chce vyzkoušet. Meditační pyramidy nejsou přímo léčivé, jedná se spíše o prostor určený k meditaci, k odpočinku a ke čtení. Nejedná se tedy o léčivou věc v pravém slova smyslu, meditační pyramidy dokážou člověku ulevit, ale spíše po psychické stránce. Ostatně taková úleva je někdy mnohem lepší než tisíc doktorů.

V minulosti však mnoho lidí vyzkoušelo meditační pyramidy a jsou zastánci toho názoru, že meditační pyramidy přece jen nějaké účinky mají. Jaké účinky to jsou?

• Dobíjí člověka pozitivní energií

Díky tomu, že si člověk v pyramidě odpočine, se člověk dobije pozitivní energií. To je jeden z účinků meditačních pyramid.

• Odpočine si

Je prokázáno, že pokud strávíte v pyramidě pár minut, budete z ní vycházet odpočatí tak, jak kdybyste spali dlouhé hodiny. I pár minut klidu v pyramidě vás tak uvolní, až tomu nebudete chtít uvěřit. Pokud tedy potřebujete odpočinek, jelikož jste věčně unavení a vyčerpaní, zkuste strávit chvilku v meditační pyramidě.

• Očisťuje od elektrosmogu

Dalším pozitivním účinkem meditačních pyramid je to, že nás očisťuje od elektrosmogu, což ostatně potřebuje každý z nás v dnešní době plné moderních technologií.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *