prefabrikované domy

Bydlete v kostce – prefabrikované domy jsou aktuální hit

V dnešní době jsme zvyklí, že módní trendy se mění jenom v oblasti módy, ale není tomu tak. Módní trendy se velice často mění taky v oblasti bydlení. Lidé touží po tom, aby měli dům podle svých vlastních představ – ovšem kladou důraz i na tipy, o nichž se dočtou v časopisech o bydlení. Některé tipy jsou však opravdu extravagantní, a tak nemusíme věřit všemu, o čem se dočteme.

Nicméně módní trendy se mění hlavně v oblasti stavby domu jako takové. Dříve jsme byli zvyklí na klasické domy se střechou, dnes se však těmto domům vyhneme obloukem. Střechy už zkrátka nejsou v módě. Dnes se nosí domy bez střechy v krabicovém vzhledu.

Nevíte, o co jde?

Pokud nevíte, co máme na mysli, pak si představte krásný dům ve stylu krabice – jeho stěny jsou však z velké části zaskleny, tudíž jde krásně vidět dovnitř. Právě to teď letí – takové domečky jsou dnes hotovým trendem číslo jedna. Mají většinou hezkou garáž a již zmiňovaná francouzská okna, která sahají od podlahy až ke stropu. Pokud by vám však vadilo to, že vám někdo může koukat dovnitř, pak jen stačí si zastřít závěsy, které jsou vždy součástí těchto francouzských obrovských oken.

Chcete takový domeček? Stačí vám tato estonská verze!

Jestli byste po takovém domečku zatoužili, nemusíte si ho stavit nějaký obrovský, ale stačí vám k tomu hezké estonské prefabrikované domy, které jsou sice malé, ale naprosto stylové. Jsou dnes aktuálním hitem číslo jedna a jsou vhodné hlavně pro páry maximálně s malým psíkem či s jiným domácím mazlíčkem. Rozhodně nejsou vhodné pro rodiny s dětmi, protože se ve velkém nevyrábějí.

Tyto domečky vám už přivezou a jen položí na místo, kde si dům přejete mít. Obvykle se skládá z malé kuchyňky, z jídelny, z obývacího pokoje, z toalety se sprchou a taky z ložnice – ale to je vše. Je to takový hezký byt v krabicovém provedení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *