dřevostavbu

Chcete postavit dřevostavbu podle vlastních představ?

Každý člověk má v hlavě vizi budoucího příbytku. Někdo si svou vizi nastíní už v raném dětství, jiný si vysněný dům v hlavě představí až v třiceti letech. Nezáleží na tom, kdy si svou vizi v hlavě vysníte, důležité je, že ji v životě realizujete. Abyste však získali stavební povolení pro svůj budoucí příbytek, je třeba, abyste měli vypracovanou projektovou dokumentaci. Jedná se o soubor schémat a výkresů, které poskytují staviteli potřebné informace o budoucí stavbě a zároveň je to nejdůležitější dokument, který potřebujete pro získání zmiňovaného stavebního povolení. Otázkou je, kdo projektovou dokumentaci zpracuje.

Firem, které se zaměřují na zpracování projektové dokumentaci je mnoho. Některé na trhu působí s kladnými referencemi, jiné se bohužel nepyšní tak kladnými ohlasy jako jiné. Pokud chcete vypracovat takový projekt dřevostavby, který bude přesně podle vašich představ, svěřte se do rukou projekční kanceláři SONDER PROJEKT, s. r. o.

Projektové dokumentace nejen dřevostaveb

Projekční kancelář SONDER PROJEKT, s. r. o. se nezabývá jen zpracováním projektové dokumentace pro dřevostavby. Zpracuje také projekty ro rodinné domy, bungalovy, dvojdomky nebo typové domy. Kromě toho se zabývá i realizační dokumentací, dokumentací pro územní rozhodnutí a vyřídí všechno potřebné, co potřebujete pro získání stavebního povolení, o které usilujete.

Projekty moderních domů za skvělé ceny

Firma je proslulá tím, že navrhuje moderní domy, které jsou zároveň funkční. Není problém vypracovat projektovou dokumentaci pro domy na klíč, což jsou domy, které jsou v okamžiku dokončení rovnou připraveny k nastěhování.

Díky technickému dozoru na stavbě, který firma poskytuje, bude stavba vysněné dřevostavby či jiného domu probíhat přesně tak, jak má. V případě potřeby bude dozor hájit zájmy vás – klienta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *