Regály do každé domácnosti. Kam se hodí?

Regály do každé domácnosti. Kam se hodí?

Dodat interiéru dostatek úložného prostoru je klíčem ke spokojenosti zdejších obyvatel. Přece jenom každý člověk má hromadu věcí, které potřebuje někde uskladnit a regály jsou možností, kde je hezky ponechat. Řada lidí si však myslí, že takový regál se nehodí všude. Není to pravda. Vždy záleží na materiálu, ze kterého je tento typ úložného prostoru vyroben. 

Na půdu i do sklepa

Kovový regál se nejčastěji používá z jednoho jediného důvodu – má přinést do interiéru pořádek a řád. Prakticky nikdo se nechce neustále prohrabávat věcmi, které někdy nakoupil, a raději vidí všechno přehledně a jasně. Kovový regál stojí za tímto efektem například ve sklepě nebo na půdě, kde dokáže udržet pořádek po dlouhé roky.

Ať už ho hodláte umístit na půdu nebo do zmiňovaného sklepa, vždycky vybírejte kovový regál podle jeho nosnosti. Žádný kus nábytku (a to ani regál) neunese všechno, proto si buďte jistí tím, že udrží to, co na něj chcete položit, respektive co v něm chcete skladovat. A samozřejmě nezapomínejte na přeměření rozměrů.

Dřevěné mají své místo v kancelářích i spíži

Vedle kovových regálů si lze pořídit také dřevěné regály, které mají své místo také v řadě místností domu. Nejvíce se využijí v domácích kancelářích, kde se musí skladovat důležité materiály a dokumenty po dobu několika let. 

Ocení je však i ti, kteří potřebují dostat pořádek a přehled do spíže. Ovšem i v tomto případě sledujeme nosnost, která musí odpovídat našim požadavkům.

Do garáže i kutilské dílny

Spíše kovové nebo pozinkové regály mají své nezastupitelné místo také v garážích, kde mohou uchovávat starší pneu, potřebné auto čističe nebo jiné doplňky. Nebo je rovnou umístěte do kutilské dílny, kde zanechají pořádek v nářadí nebo využívaných materiálech. 

V každém případě, ať už hodláte regál umístit kamkoliv, informování se o nosnosti a rozměrech je klíčové.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *