Úklidová firma jako spasitel. Podle čeho ji vybírat, abychom se nespálili?

Úklidová firma jako spasitel. Podle čeho ji vybírat, abychom se nespálili?

Několikrát v roce musíme dům uklidit trochu více než v jiných částech roku. Musíme navíc umýt okna a odšoupnout nábytek, za kterým se za ty měsíce nahromadila tuna špíny. Důležitý je hlavně jarní úklid po zimě, během kterého je třeba dát dům do pořádku dříve, než přijdou velikonoční svátky. Jenže mnozí lidé na to nemají opravdu čas nebo jsou věčným uklízením vyčerpáni. Právě ti by měli využít pomocní ruky vyslané úklidovými společnostmi. Bohužel drtivá většina lidí je velmi skeptická k úklidovým společnostem, bojí se, že by se při výběru společnosti spálili a všechny cennosti jim zmizely z domova. Naštěstí už existuje několik tipů, podle kterých úklidovou firmu volit, abyste se nespálili.

Podle čeho vybírat úklidovou firmu?

  • Certifikáty kvality. Kvalitu potvrzují certifikáty, které úklidové firmy získaly. Například pokud má firma certifikát udělený Českou asociací úklidu a čištění, můžete firmě důvěřovat. I členství v profesních asociacích mohou být důkazem kvality firmy a důvěryhodnosti firmy.
  • Kvalitní pojištění. Každá správná kvalitní úklidová služba by měla mít kvalitní a dobré pojištění. Ať už jsou to úklidové firmy zaměřující se na domácnosti nebo na firmy a společnosti, dobré pojištění odpovědnosti za způsobené škody je nutností. Pokud firmě takové pojištění chybí, raději dejte od ní ruce pryč. V případě způsobení škod byste tak stěží vytahovali z firmy peníze.
  • Adekvátní cena. Dobrá a důvěryhodná úklidová firma má také adekvátní ceny. To znamená, že ceny jsou akorát, nejsou vysoké ani příliš nízké. Pokud narazíte na firmu s příliš nízkými cenami, raději dejte od ní ruce pryč. Nejednou se stalo, že si peníze navíc obstarali krádeží.

Samozřejmě nemáme na mysli slevové a výhodné akce, které se konají většinou během jara a zimy, kdy je o úklidové služby největší zájem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *