Konsolidace

Konsolidace sjednotí vaše finanční závazky, ušetříte na měsíčních splátkách a získáte lepší přehled na výdaji

Zná to pravděpodobně velká spousta lidí. Jednou si půjčíte peníze na nový automobil, pak potřebujete další půjčku na nečekané výdaje a tu třetí si vezmete kvůli dovolené. I když se na počátku domníváte, že všechny své dluhy budete schopni bez sebemenšího problému splácet, může nastat situace, že tomu tak není. Navíc přehlednost v mnoha finančních závazcích také nepatří mezi ty nejlepší.

Tento scénář lze vyřešit poměrně jednoduše, a to za pomoci konsolidace. Pojem, který je na finančním trhu viditelný stále častěji a má své opodstatnění.

Čtěte také: Co je konsolidace půjček a jak vám může ušetřit peníze každý měsíc?

Konsolidace pokrývá libovolné typy úvěrů

Pod pojmem konsolidace půjček si představte sjednocení několika menších peněžních závazků do jednoho jediného. Laicky řečeno, zvolíte si poskytovatele úvěrů, jež za vás uhradí jednotlivé dluhy a vše sloučí do nové půjčky. Tento proces vám přinese následující.

  • Získáte lepší úrokovou sazbu
  • Docílíte vyšší přehlednosti ve svých finančních závazcích
  • Můžete splácet méně

Ano, konsolidace úvěrů vám mimo jiného umožní rozložit si novou splátku s delší dobou splatnosti, díky čemuž sice přeplatíte o něco více, na druhou stranu docílíte menších měsíčních splátek. A to se může hodit hlavně v situaci, kdy už nezvládáte hradit své dluhy.

Bankovní a nebankovní konsolidace

Jestliže si myslíte, že konsolidace půjček je právě tím, co vám zaručeně pomůže, máte při jejím hledání samozřejmě na výběr. Své služby a produktová portfolia prezentují nejenom klasické banky, ale i nebankovní společnosti.

Ten sdružuje konsolidace libovolného typu, jež se liší především na základě jednotlivých parametrů.

  • Velikost konsolidace
  • Doba splatnosti konsolidace
  • Úroková sazba konsolidace

Výslednou volbu vám mimo jiné umožní i srovnání nejdostupnějších konsolidací. Díky tomuto kroku nemusíte tápat, na koho se obrátit a budete vybírat jen mezi prověřenými společnostmi.

Konsolidace od A až do Z

Jestliže se domníváte, že konsolidace půjček je něčím složitým a pro vás naprosto nedosažitelným, jste značně na omylu. Vy se totiž v podstatě nemusíte starat o jakékoliv procesy. Vše za vás vyřídí vámi zvolená bankovní či nebankovní společnost. Od vás se očekává pouze jediné. A to je vyplnění jednoduché online žádosti, na základě které se rozjede schvalovací proces.

Čím dříve požádáte o konsolidaci úvěrů, tím dříve se zbavíte svých nechtěných závazků. Vyzkoušejte si sami, jak rychle probíhá novodobá konsolidace bez skrytých poplatků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *