Bytoví stylisté radí

Bytoví stylisté radí: Zahoďte kýč, vsaďte na geometrii!

Útulné bydlení je snem každého člověka. S touhou „vymazlit“ svůj interiér roztomilými doplňky se honíme za lidovými výtvarníky a rukodělnými umělci ve snaze získat do své domácnosti další nefalšovaný originál. Málokdo z nás totiž odolá mediální masáži, která lidové tvorbě nepokrytě fandí a staví ho na piedestal. Svévolně dojít k závěru, že příjemný domov přece netvoří tucty nesourodých dekorací, je tak stále těžší.

Doplňky jsou (jen) doplňky

Postavit svou teorii „dokonalého hnízda“ na dekoračních předmětech, se bohužel nesetká s dlouhodobým ohlasem. Důvod je ryze pragmatický. Ozdobné předměty nevydrží navěky, brzy se okoukají a mohou dokonce působit i kýčovitě. Stylisté radí vyhnout se přílišným kombinacím a vsadit na jednoduchou eleganci. Gró úspěchu je totiž spatřováno úplně jinde.

Nevědomost hříchu nečiní…

Nevědomost hříchu nečiní, ale stejně tak neznalost neomlouvá. Základní stavební jednotkou útulnosti je vkusný a elegantní NÁBYTEK, jenž se stane masivní částí pokoje a zároveň působí jako oku lahodící a pohodu navozující subjekt. Vsadit na originální nábytek, vyrobený na míru, se vyplatí. Kvalitu garantují odborníci z pražského truhlářství, kteří dokáží nejen poradit, vytvořit 3D vizualizaci a předložit kalkulaci, ale v případě zájmu i nábytek vyrobit a v bytě nainstalovat.

Ukázky z výroby Truhlářství Marek:

Bytoví stylisté radí
Vestavěné skříně

Bytoví stylisté radí Nábytek do obývacího pokoje

Bytoví stylisté radí Kuchyňské linky na míru

Bytoví stylisté radí Nábytek do ložnice

Lokální záběr truhlářství na Praze 5, co se vlastní dopravy týče, je do 30 kilometrů grátis. Vestavěné skříně na míru, nábytek do obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, ale i kanceláře, navíc dveře a schodiště jsou synonymem komplexního servisu od A až do ZET.

Stěny nahradily atypické tvary

I nábytek podléhá módě. Důkazem toho je konec éry obývacích stěn, které v posledních deseti letech nahradily regály a atypické poličky, jež vsadily na jednoduchou geometrii, vzdušnost a prosvětlenost. Chybějící úložný prostor se automaticky řeší pomocí vestavěných skříní a dvojitými rošty pod postelemi.

Kýžený dostatek místa, umožňující svým obyvatelům opět „volně dýchat“, je dalším aspektem, který i z toho nejobyčejnějšího bytu udělá luxusní apartmán.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *