Čím vymalovat zdi v interiéru?

Čím vymalovat zdi v interiéru?

Jsou zdi v interiéru špinavé, barvy zažloutlé a už nejsou stylové? Chcete zcela změnit vzhled obývacího pokoje nebo ložnice? Pokud ano, neváhejte dlouho a pusťte se do malování pokojů. Malování bývá činnost trochu časově náročná, ale rozhodně stojí za to. Pokud patříte k lidem, kteří nemají času nazbyt, zavolejte si malíře z Ostravy, kteří vám rychle pokoje vymalují, aniž by cokoli poškodili nebo aniž by znečistili interiér. Doporučujeme zejména malíře pokojů z firmy Malíři-Natěrači, kteří se pyšní celou řadou kladných referencí. V případě, že však máte čas a patříte navíc k typickým domácím kutilům, pravděpodobně si budete chtít interiér vymalovat sami. Nabízí se v tom případě otázka, čím zdi v interiéru vymalovat?

Dnes lze mít při malování celou řadu pomocníků. Vymalovat pokoje lze s pomocí stříkací pistole, také je můžete vymalovat s pomocí klasického válečku nebo ještě klasičtější štětky. Ta se však doporučuje jen pro první nátěr, malování s ní není příliš rychlé ani pohodlné. 

Stříkací pistole zaručí rovnoměrný nános barvy

Mnozí lidé mají při malování strach o to, aby barva byla nanesená rovnoměrně. Nechtějí mít nikde zbytečné šmouhy, nechtějí, aby jedna půlka stěny byla sytější než druhá. V případě, že patříte k lidem, kteří se tohoto obávají, doporučujeme sáhnout po stříkací pistoli, která zaručí rovnoměrný nános barvy. To je ostatně výhoda a důvod, proč jsou stříkací pistole v poslední době velice oblíbené. 

Dnes si lze pořídit dva druhy stříkací pistole. Jeden druh stříkací pistole je s kompresorem, druhý pak s vibračním čerpadlem. 

Váleček pro pohodlné a rychlé malování

Pokud nechcete ztrácet čas, pokud chcete vymalovat zdi v interiéru opravdu rychle, ale zároveň pohodlně, sáhněte po klasických válečcích. Válečky plně nahradily dřívější štětky, oproti štětkám však nezanechávají na zdech štětiny. Při malování s válečky si musíte dát pozor na jednu věc, a sice na kvalitu podkladu. Nekvalitní podklad se totiž může na válečky lepit. 

Dnes lze zakoupit válečky s jemnějším i hrubším vláknem, rozhodujte se podle toho, jaký má malovaný povrch strukturu. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *