Jak si vybrat masážní křeslo

Jak si vybrat masážní křeslo

Je vaše práce nadmíru vyčerpávající? Chcete přijít domů a odpočinout si? S tím by vám ostatně mohlo pomoct masážní křeslo, které se dnes dá koupit ve stylovém provedení, tudíž nijak nebude rušit stylovost a modernost vašeho příbytku. Navíc vám dokáže zpříjemnit nejeden večer a ulevit od stresu, který se ve vás během dne nahromadil. Bohužel je na trhu tolik křesel, že výběr masážního křesla není vůbec nic snadného. Pokud se nedokážete zorientovat v jednotlivých typech křesel, umíme vám poradit.  

Pokud se rozhodnete investovat do masážního křesla, je třeba si uvědomit, k čemu bude křeslo využíváno. Také si musíte zodpovědět otázku, pro koho bude určeno a co by mělo splňovat, případně co od masážního křesla očekáváte. A samozřejmě je dobré si stanovit i cenu, kterou chcete uhradit za masážní křeslo.  

Masážní křesla rozdělujeme do tří skupin 

Obecně lze říct, že se masážní křesla rozdělují do tří skupin. Konkrétně se rozdělují na křesla pro komerční využití, která se kupují pro klienty do nákupních center, hotelů nebo třeba do letištních hal, pak jsou křesla pro domácí využití, kde najdeme křesla několika kategorií kupujících se hlavně do domácností, a pak jsou takzvaná SPA masážní křesla určená do kosmetických salonů.  

Co by mělo křeslo umět 

Při výběru se informujte o všech funkcích křesla. Masážní křeslo toho může mnoho nabídnout, vybrali jsme několik základních funkcí, které je dobré, když křeslo umí. Přinese to totiž daleko větší odreagování unavenému člověku.  

Masážní křeslo by mělo umět masáž hlavy. Bohužel to umí jen křesla nejvyšších tříd, ovšem je to skvělá funkce. Co umí ale každé křeslo, je masáž zad. Obvykle jsou za masáží zad válečky, které se pohybují po celé ploše zad. Masáž chodidel taktéž umí nejedno křeslo, je to příjemné zejména pro lidi, kteří celý den stojí na nohou. Většina křesel je také vyhřívaná, obvykle jsou vyhřívané opěrky, sedák a také zádové opěrky.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *