úklid

Když se o úklid postará někdo za vás

Asi to taky znáte. Kvůli návalu pracovních povinností v zaměstnání nestíháte už nic dalšího. A před vámi jsou Vánoce. Ty bývají obzvláště náročné na úklid, kdy se od vás očekává, že všechno zvládnete a o Štědrém dnu se všechno bude jen čistotou blýskat. Přiznejme si však upřímně, že to není ve vašich silách, abyste všechno zvládli na výbornou. Chcete-li i v práci podávat perfektní výkony a zároveň mít byt jako klícku, možná bude za úvahu stát využít úklidovou službu.

Čas jsou peníze, a to platí také o úklidu

Moderní rodina se snaží čas účelně vynakládat a opravdu není ostuda, když část svých povinností delegujete na jiné. Chcete se přeci své rodině věnovat a ne jen uklízet. Zvláště, když toho času máte hodně málo. Úklidové služby vám mohou v mnohém pomoci, jelikož svoji práci vykonávají celých 7 dní v týdnu v závislosti na potřebách zákazníků. Toto je velká výhoda, protože si všechno můžete naplánovat přesně tak, jak to potřebujete.

A jste-li z Prahy, pak budete mít dopravu pro úklid naprosto zdarma. Navíc současné ceny za tuto službu jsou nastavené tak, aby byly zajímavé a výhodné pro obě strany. Moderní a profesionální čisticí technika a dlouholeté zkušenosti firmy jsou zárukou kvalitně odvedené práce.

úklid

Péče o podlahy i čištění koberců

V náplni práce úklidové služby je mimo jiné také péče o podlahy, a to buď strojovým mytím nebo voskováním podlah pomocí odzkoušených značek vosků KIEHL a TASK. Ty z vaší podlahy smyjí všechny nečistoty a perfektně ji vyleští, takže se bude opět lesknout.

Zdá se vám, že vaše koberce už ztrácejí barvu? Pak využijte profesionální čistění koberců Praha, díky kterému budou koberce zase jako nové. Úklidové firma je zbaví špíny i roztočů. Má totiž k dispozici přístroje, které toto zvládnou na jedničku. Navíc dlouholeté zkušenosti a několik desítek stálých zákazníků hovoří za vše – kvalita práce je na prvním místě, a to i o víkendech. Pochopitelně bez příplatku.

One Comment

  • Šárka Albrechtova napsal:

    Dobrý den,.hledám někoho spolehlivého a zodpovědného.na úklid cca 60m2 bytu. Děkuji S.Albrechtova, Praha 6

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *