Bezpečný domov

Proč je důležité mít pojištěnou domácnost? Pro Bezpečný domov!

Tam, kde máte doma, by mělo být vše pojištěné. Prostě pro všechny případy, protože jak známo, neštěstí nechodí po horách, nýbrž po lidech. Stát se může cokoliv, od požáru po loupež, od vytopení sousedy z vyššího patra až po úder blesku do stromu vedle vašeho domu. Ale jako vždy platí, že je lepší být připravený než překvapený. A to platí vlastně pro mnoho věcí v našich životech, že?

Bezpečnost především, to je klíč ke každodenní spokojenosti rodiny

Když se řekne pojištění Bezpečný domov PLUS, mnohým se jistě vybaví atraktivní nabídka, kterou lze vyřídit pohodlně přes internet. Kromě osobních dat, jako je jméno, adresa a další, už postačí jen informace, kolik metrů čtverečních má váš byt či dům. Jistě, nic více a nic méně, přípravou všeho pak strávíte řádově minuty. Stačí jen zapnout PC nebo vzít do ruky mobil a vyplnit pár políček v krátkých formulářích.

Bezpečnost

Rekreační nemovitost nebo garáž, stejně tak jako třeba byt

Pojistit můžete v podstatě cokoliv – od ordinace po rodinný domek, družstevní byt nebo rekreační objekt. Klidně to bude i bazén nebo vybavení kanceláře, možnosti jsou totiž velmi široké. Pojistné krytí se bude vztahovat i na případ záplav nebo škody způsobené zvěří, takže komplexní ochrana je zcela zaručená. Velmi důležité je pak i majetkové pojištění online, které ještě rozšíří pojistné krytí, a to doslova a do písmene na maximum možného.

Pokud si vše sjednáte u jednoho pojistitele, pak vězte, že pro vás může mít připravenu zajímavou slevu. Vše na jedné smlouvě je totiž výhodné pro obě strany. Nezapomeňte ani na rozdíl mezi pojištěním domácnosti a nemovitosti – nejsou to rozhodně žádná synonyma! Právě naopak, není pojistka jako pojistka, vše si proto pečlivě promyslete!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *