Sedací vak dodá vašemu interiéru šmrnc. Už máte svého favorita?

Sedací vak dodá vašemu interiéru šmrnc. Už máte svého favorita?

V posledních letech se v naší zemi doslova roztrhnul pytel se sedacími vaky. Tato slovní hříčka vás možná pobavila, ale jako fakt byste to měli brát vážně. Obzvláště pokud máte v plánu zařizovat kancelář, obývák, nebo dětský pokoj. Proč jsou tak populární? 

Sedací vaky představují svobodu

Snad každý teenager si v současné době do svého pokoje přeje sedací vak. Rodiče bývají nad nadšením svých potomků nejprve skeptičtí. Ovšem jen do chvíle, než si sedací pytel sami vyzkoušejí. Žádné nudné křeslo, které vašim zádům diktuje, v jaké poloze má odpočívat. Nyní jste to vy, kdo určuje směr. Svoboda? Ano! A dokonale stylová. Potahové materiály i tvarová provedení splňují sny mnoha mladých, kteří si přejí mít svůj pokoj naprosto podle svých představ. 

Co-work v novém kabátě?

Místa, kde se lidé setkávají, aby spolupracovali, se stávají stále uvolněnější. Ze strohých zasedacích místností se stávají barvami hýřící místa. Většina z nich se hrdě hlásí k dog-friendly náladě ve společnosti. Tak si můžete dát s kolegy kafe třeba v místnosti, která připomíná džungli. O nohu se vám bude místo tygra otírat váš věrný čtyřnohý kamarád. A rozhodně nečekejte, že budete sedět sešněrovaní u stolu s dvěma židlemi. Sedací vaky pronikly i do jindy nudných firem. I korporáty pomalu zjišťují, že nejlepší nápady nás napadají, když se cítíme uvolněně. 

Je libo hrušku? Nebo fotbalový míč?

Co se týče tvarů vaků, na trhu existuje snad vše, co si zákazník dokáže vymyslet. Nejoblíbenější jsou vaky ve tvaru míče, křesla nebo hrušky. Pro chvíle pohody se ale skvěle hodí i polštář, taburet či puf. Každý jednotlivý kousek s sebou do interiéru přináší zcela novou atmosféru. Uvolněnou. Pohodovou. A příjemnou. Ve vaku se lépe přemýšlí a božsky relaxuje. 

Možná i vy brzy propadnete kouzlu sedacích vaků a stanete se lidmi, kteří své nejlepší nápady produkují právě v pohodlí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *