Chuchle

Chuchle může být dobrou adresou ke spokojenému bydlení

Bydlet v Praze a žít přitom v rodinném domku? Nic není nemožné, protože míst, kde je takové žití k dispozici, je v hlavním městě spousta. Některá nová se dokonce i staví nebo už jsou postavena. Jedním z nich je i projekt Vily Chuchle, který se nachází přímo nad chuchelským dostihovým závodištěm. Tento obytný komplex čítá na tři desítky moderních luxusních vil podél ulice Na Hvězdárně, jejichž návrh vznikl v uznávaném ateliéru A69.

Moderní vily nabízejí komfort i luxus

Co si od života v rodinné vilce slibujete? Hlavně asi to, že bude klid od ruchu velkoměsta a pohodlí, o které se postará dobře vyřešená dispozice stavby. Luxusní vily Chuchle mají většinou také terasu i prostornou zahradu, kde budete moci odpočívat a nabírat síly.

 

Nebo si na ni mohou hrát vaše děti. Pro ně je zahrada přímo ideálním místem k dovádění a na dětské hry. Stačí jim pořídit houpačku s prolézačkou, pískoviště nebo trampolínu a o zábavu mají postaráno. Nakonec i pro vás bude zahrada zdrojem aktivního odpočinku. Práce na ní uklidňuje a má blahodárné účinky na unavenou mysl.

Jedno nebo vícegenerační bydlení se snadnou dostupností centra

Moderní bydlení znamená také místo pro parkování, což vily v Chuchli mají. Většinou jsou vybavené jedním nebo dvěma garážovým stáním a další parkovací místa jsou k dispozici venku. Je třeba myslet na všechno a bez automobilu by byl současný život nepraktický.

 

Vily na prodej jsou vhodné jak pro jednogenerační bydlení, stejně jako pro vícegenerační, které se v některých případech stává životní nezbytností v případě, že se chcete o své starší rodiče postarat. Díky snadnému spojení prostřednictvím železnice, městské hromadné dopravy či vlastním automobilem je centrum Prahy prakticky na dosah, a vy si tak budete moci užívat pohodlného městského bydlení se všemi jeho výhodami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *