6 překvapivých věcí, které lze umýt v myčce

6 překvapivých věcí, které lze umýt v myčce

Čistá kuchyň získala díky myčce zcela jinou podobu. Konečně se nemusíme starat a celé odpoledne trávit mytím nádobí. Myčka ale úspěšně slouží nejen k umývání nádobí. Co vše do ní můžeme vložit?  

Filtr z digestoře 

Digestoř jede ve většině domácností při každém vaření. Postará se o to, aby nebyl náš dům plný pachů, odvádí také přebytečné páry z místnosti. Někdy již ale digestoř nepracuje tak silně, jako dříve. Možná bude na čase podívat se na filtr. Je plný nečistot? Ihned jej vyjměte a vložte do myčky. Jednou za měsíc, a máte jistotu, že bude vždy v pořádku.  

Houbičky na nádobí 

Perete houbičky na nádobí v pračce na více než 60 stupňů Celsia? O jejich desinfekci a zbavení choroboplodných zárodků se ale můžete postarat i jiným způsobem. Desinfekce v myčce je další užitečná možnost. Stačí je jen vložit do myčky a zvolit program s vyšší teplotou. A bakterie zmizí! 

Plastové hřebeny 

Jemné kousky kůže, které se na hřebenech usazují, se vám snadno podaří odstranit. Stačí, když je vložíte do myčky na nádobí. Přidejte k nim skřipce a další potřeby do domácnosti, a budou opět čisté.  

Žabky i holínky 

Samozřejmě boty nejprve očistěte a dobře umyjte. Poté je můžete, spolu s dalšími věcmi z vaší domácnosti, vložit do myčky. Desinfekce zajištěna. Boty budou opět čisté.  

Potřeby z koupelny 

Máte misku na zubní kartáčky? Držáček zubních past, mýdla, nebo kartáčků? Misky na mýdlo, plastové pořadače nebo držáky na sprchové gely? Vše plastové se velmi špatně myje. A myčka tyto předměty přímo zbožňuje. Spojte příjemné s užitečným a všechny plastové předměty z vaší koupelny, včetně dětských hraček, vložte do myčky.  

Odkapávač na nádobí i miska na drátěnku 

Odkapávač na nádobí si také zaslouží pořádně umýt. O dokonalé očištění se myčka postará bez problému. Stejně tak ochotně přijme i misku, ve které máte umístěnou houbičku na nádobí nebo drátěnku.  

Myčka se postará o dokonalý výsledek a desinfekci.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *