Samolepicí tapety na sklo, dveře i do koupelny

Samolepicí tapety na sklo, dveře i do koupelny

Bytoví designéři se dnes předhánějí v tom, kdo vkusněji použije samolepicí tapety. Tato příjemná záležitost je velmi snadná na instalaci a v posledních měsících se řadí k top trendy doplňkům. 

Tradiční i bláznivé motivy 

Pro svůj interiér si můžete otevřít zcela nový pohled na bydlení. Ze zdi v ložnici vám mohou vystupovat magnólie, nebo se můžete přenést do mrakodrapu. Je libo lesní idylku, mráčky, nebo prosluněnou louku? Zvířecí partu, nebo obří tlapu? Sortiment samolepicích tapet je tak široký, že nebude složité sehnat to, co osloví právě vás. Můžete si na stěnu nalepit texturu ptačího pera, imitaci kůži, kovovou plochu, nebo třeba neudržovanou oprýskanou cihlovou zeď.  

3D tapety si ještě více hrají s jedinečností a nabízejí originální pohled na to, co by mělo být ústředním motivem v místnosti. Do pokoje tak může vjíždět luxusní fáro, vtrhnout dinosaurus, nebo obří slon.  

Odolné tapety 

Všechny tapety si snadno nalepíte sami. Některé se dokonce upevňují na dlaždičky. Prostor koupelny tak bude mít zcela novou podobu, aniž byste museli cokoliv bourat. Tapety do koupelny vydrží po mnoho let. Voda, ani mycí prostředky, jim absolutně nevadí. 

Tapeta přes celé dveře 

Je libo speciální tapetu na vaše dveře? V současné době je nejvíce oblíbený dekor dřeva, nebo květinový potisk. Nezapomeňte design tapety sladit s laděním vašeho interiéru. 

Jaké rozměry lze sehnat?  

Většinou se samolepicí tapety prodávají v rolích. Jednotlivé dílce pak mají šířku 45 centimetrů, 67 a půl centimetru, nebo 90 centimetrů. Samozřejmě ale některé kousky seženete v atypickém rozměru, nebo v přímo nařezaných dílech (samolepky na dveře). Vše je nachystáno tak, aby byla instalace so nejsnadnější.  

Jak to bude s oknem? 

Okenní fólie mají velkou výhodu. Drží totiž pomocí statické elektřiny. Stačí jen sklo navlhčit a tapetu na sklo přiložit hladkou stranou. Vytlačíte bublinky a je hotovo. I zde ale samozřejmě můžete zvolit samolepicí fólie. Světlo bude proudit do místnosti, soukromí zaručeno.  

Samolepicí fólie se hodí pro mnoho využití v domácnosti.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *