Zařizujeme kuchyni moderně a stylově

Zařizujeme kuchyni moderně a stylově

Rozhodli jste se modernizovat či rekonstruovat svou kuchyni? To je dobrý nápad. Kuchyně jako taková je místnost, kde se rodina schází dnes a denně, kde se pomalu tráví nejvíce času ze dne. Kuchyně by proto měla být příjemná, sympatická na pohled a měla by být hlavně přehledná. Lidé si však zařizují kuchyň moderně a stylově, důvodem je často to, že se za ni nechtějí stydět, naopak chtějí, aby byla kuchyně jejich pýchou. V případě, že jste se rozhodli modernizovat svou kuchyni, máme pro vás několik tipů, jak na to. 

Drtivá většina lidí při zařizování či modernizaci kuchyně listuje dlouhé hodiny časopisy o bydlení, aby zjistili, co je zrovna moderní či co se považuje za stylové. Nemusíte se však časopisy probírat, víme, co se zrovna v kuchyni jako takové nosí. 

Keramické dřezy

Novinkou ve světě bydlení jsou rozhodně keramické dřezy, které jsou unikátní díky své vysoké odolnosti vůči nárazům a také vůči teplotním šokům a skokům. Keramické dřezy jsou důkazem, že ve své kuchyni nemusíme mít jen klasické nerezové kuchyňské dřezy, které se pyšní vysokou odolností vůči korozi díky chromu, který je v nerezové oceli obsažen. 

Keramické dřezy vydrží minimálně stejně dlouho jako nerezové dřezy, navíc vypadají stylověji a elegantněji. Navíc si můžeme vzhled keramického dřezu přizpůsobit výběrem z mnoha barevných odstínů

Keramické dřezové baterie

Možná vás od keramických kuchyňských dřezů odrazuje jen fakt, že byste museli k dřezu m ít nerezovou dřezovou baterii. Jenže dřezové baterie do kuchyně jsou také k dostání v keramickém provedení. Můžete tak mít ve své stylové kuchyni keramický set skládající se z keramického dřezu a z keramické dřezové baterie. 

Baterie jsou dnes moderní zejména takové, které jsou vysoké a zaoblené. Nesázejte na starou dobrou klasiku, tou dnes nikoho neohromíte. 

Detaily v podobě nábytkových úchytek

Na úchytky se často zapomíná. Většinou si jich při výběru nevšimneme nebo jejich výběr necháme na dodavateli. V každém případě býváme nemile překvapeni tím, jaké úchytky na nábytku jsou. Nepodceňujte tedy jejich výběr.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *