Kovové regály najdou své využití i v šicích dílnách

Kovové regály najdou své využití i v šicích dílnách

České šicí dílny dostávají v posledních letech zabrat. Ve chvíli, kdy se začala řešit ekologie a kdy začalo přibývat lidí s ekologickým myšlením se odpoutáváme od levných alternativ oblečení, ale zaměřujeme se na takzvanou ,,slow fashion” čili módu udržitelnou. Preferujeme kvalitu před kvantitou a najednou dáváme přednost zlatým českým ručičkám. Šicí dílny se tak začínají plnit potřebnými materiály, jako jsou látky nebo nitě. A aby v dílnách nevládl zmatek či nepořádek, pořizují se regály, které najdou své využití nejen těchto místech. 

Kovové regály jsou oblíbené především pro svou kvalitu, variabilitu, také pro svou pevnost a vysokou nosnost. V porovnání s plastovými regály se pod větší tíhou nesloží jako domeček z karet, což je pro švadlenky skvělá zpráva. Hravě totiž unesou nejen zmiňované látky, ale také jiné dílenské nářadí nebo rozpracované výrobky. 

Nosnost hraje velkou roli

Při výběru kovových regálů do šicích dílen nás nejvíce zajímá nosnost daného výrobku. A je to samozřejmé, vždyť nechceme, aby se nám zhroutil po naskládání veškerého nářadí a materiálů. Jednotlivé regálové systémy se právě nosností liší. Zatímco u některých dosahuje několika desítek kilo, u jiných pouze několika kilogramů. 

Prakticky všechny však složíte rychlostí blesku. Nebudete potřebovat pomoc profesionálů, což je jeden z hlavních benefitů kovových regálů. Je snadná nejen montáž, ale i případná demontáž. Navíc údržba je taktéž velmi jednoduchá, prakticky stačí jen otřít prach z jednotlivých polic. 

Jaké zvolíte police?

Odolnost vůči vlhkosti, kvalita a stabilita – další položky na seznamu výhod kovových regálů. Pokud aktuálně přemýšlíte nad tím, pro jaký regál se rozhodnete, nabízí se vám rovnou několik alternativ. Nabízí se nejen celokovové regály, ale také regály dodávané s dřevotřískovými policemi. 

V obou případech se doporučuje je ukotvit ke zdi nebo do podlahy, aby byla zajištěna ještě větší stabilita a předešlo se případnému zhroucení regálových systémů. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *