Majetek je radost, ale i starost!

Peníze dělají peníze a zhodnocují majetek. Základní ekonomická poučka nabývá konkrétních rozměrů v okamžiku, kdy si nějakou tu „věc“ skutečně pořídíte. Ať už jde o majetek hmotný, či nehmotný, chránit jej a zvelebovat máte od nynějška v popisu práce.

Aby vám šla péče dobře od ruky, mějte zřízené majetkové pojištění. Pojištěný majetek představuje benefit, který má skrytou hodnotu pro případ, že by došlo k neštěstí, havárii nebo poškození, a tudíž vaší finanční ztrátě. Pojištění majetku a pojištění odpovědnosti za škodu je důležité pro váš klid v každodenním životě.

Co obsahuje majetkové pojištění?

Majetkové pojištění zahrnuje produkt Bezpečný domov plus, pojištění obytných a kancelářských budov, pojištění prodloužení záruky a pojištění nahodilého poškození a odcizení. V rámci pojištění majetku si můžete pojistit nemovitost jako takovou, ale také domácnost, což je pojištění vybavení a cenností, které máte doma.

Pojistit si můžete rodinný dům či rekreační stavbu, až se dvěma byty, dále byt v osobním vlastnictví, nemovitost ve stavbě, domácnost, a to trvale obydlenou i rekreační, budovy s podnikatelskou činností do 1/2 obytné plochy, vybavení kanceláře nebo ordinace, ale třeba i garáž.

On-line u ERGO pojišťovny

Milovníky domácího wellness jistě pozitivně překvapí, že mohou být chráněny i takové věci, jako jsou bazény a vířivé vany nebo tepelná čerpadla. Odpovědnost s limitem je stanovena až do výše 10.000.000 Kč. Majetkové pojištění online lze zřídit u ERGO pojišťovny. Využít můžete i nonstop asistenci zdarma pro pomoc v nouzi na telefonním čísle +420222 518 310.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *