Recyklované kousky v domácnosti

Jsou libo recyklované kousky ve vaší domácnosti?

Mít moderní domácnost je pro mnohé dneska něco, na čem opravdu záleží. Pokud k vám přijde návštěva, většinou jí nechcete ukázat nemoderní, zašlý dům, kde si budou bát sednout na starou pohovku. Mnoho lidí si ale myslí, že moderní domácnost vykouzlíte jenom z kousků, které jsou drahé a které aktuálně najdete ve všech obchodech s bytovými doplňky či s nábytkem. Jenže tu zvláštní domácnost, která je moderní, tvoří recyklované kousky.

Možná jste o tom ještě neslyšeli, ale opravdu existují recyklované kousky, které dokonale doplní vaši domácnost a vytvoří z ní něco moderního, přesto jedinečného, co jen tak někdo nemá. Přesně tak se buduje skvělý dojem z vašeho bydlení.

Recyklované kousky se dokonce mohou dostat do soutěže, která letos už dávno odstartovala. Letos e jednalo o další ročník velice prestižní soutěže Recy věci, kdy se do této soutěže přihlásily takové kusy nábytku, které vznikly z nepotřebných nebo oprýskaných starých kusů jiného nábytku. Nábytek mohou doplňovat i další nepotřebné věcí, jako jsou ráfky od kol, gramofonové desky nebo lavory.

Soutěž už je nezávislá

Tato soutěž se koná každým rokem, proto pokud jste ji letos nestihli a pokud jste nestihli přihlásit svůj výrobek, zkuste to příští rok. Ještě donedávna byla tato soutěž určena jenom pro specifické výrobky, ale letos je tomu zcela jinak – letos je soutěž nezávislá a otevřená naprosto komukoliv.

Letošní rok byl poměrně zajímavý. Přihlásilo se skoro třicet působivých kousků, které ohromovaly porotu. Ohromení většinou přišlo ve chvíli, kdy jste si uvědomili, z kolika starých kousků se kus nábytku skládá.

Už šestý ročník

Letos se jednalo o šestý ročník této prestižní soutěže, v níž jste mohli hlasovat pomocí internetu. Takto například získala své ocenění kutilská díla. Je to rozhodně událost, která bude mít trvání ještě několik let, protože recyklování je neustále řešené téma, které je třeba podporovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *