Vzhled moderní ložnice

Poradíme jak na moderní ložnici

Většinou ženy touží po moderní domácnosti. Je to z jednoho prostého důvodu – ženy touží být obdivovány. Chtějí, aby každá návštěva uznala, že mají styl. Proto během zařizování domu pročítají nejrůznější magazíny o bydlení, aby všechno zařídili dle posledních módních trendů. Dávají si záležet hlavně na koupelně, ale taky samozřejmě na ložnici. Právě tyto dvě místnosti jsou zónou klidu a relaxace, proto by měly být sympatické i na pohled.

Pokud nemáte čas na pročítání různých magazínů o trendech v bydlení, přinášíme vám pár tipů, které vám pomůžou zařídit svou ložnici skutečně vkusně a moderně.

Masivní postel

Dominantou celé ložnice by měla být postel. Tu nejčastěji volíme z masivu, aby skutečně na první pohled zaujala. Pokud máte pokoj zařízený jemněji, můžete sáhnout po kovové posteli. Nezapomeňte, že by vždycky k posteli měly být i noční stolky a ty by vždy měly být ze stejného materiálu jako postel.

Masivní závěsy

Do každé ložnice patří závěsy. Bez závěsů se rozhodně neobejdete. Neměli byste kupovat takové závěsy, kterými prokoukne světlo. Rozhodně byste měli sáhnout po takových, které vám vždy zaručí v ložnici tmu. Dneska najdete masivní závěsy už za relativně dobrou, výhodnou cenu – nemusíte se tedy děsit, že jenom za tento bytový doplněk utratíte hotový majlant.

Svícny

Svícny jsou dneska doplňkem, který je nutnou součástí každé moderní domácnosti. Postrádat byste ho neměli rozhodně v ložnici, kam se perfektně hodí. Kromě svícnů se nebojte někam zakomponovat i vonné svíčky, abyste v ložnici vždy měli příjemnou vůni.

• Kožešiny

Součástí moderní ložnice by měly být i kožešiny, ale samozřejmě ty umělé. Když je dáte k posteli, budete mít zaručené ranní vstávání do měkkého a teplého.

Kožešiny se mimo jiné hodí taky do obývacího pokoje, kde je položíte například ke gauči.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *