Svícen jako doplněk domu

Svícny jako nepostradatelný doplněk a kde ho koupit

Trendy v bydlení se mění rychle jako počasí. Pokud chcete mít stále moderní domácnost a vždy ji chcete mít podle aktuálních módních trendů, musíte ji modernizovat snad obden. Nebo to chce nakoupit nadčasové kousky, které jsou moderní stále. Mezi takové kousky se řadí masivní postele nebo kuchyně bílé barvy. Pokud bychom měli vyjmenovat pár nadčasových doplňků, zmínili bychom závěsy, ale samozřejmě taky kožešinky nebo plédy přehozené přes pohovku. V nedávné době se do prodeje dostaly i svícny.

Díky tomu, jak svícny ihned zapadly do každé moderní domácnosti, se staly taky jakýmsi nadčasovým kouskem, který je i praktický! Když nám vypadne proud, baterku nebudeme mít po ruce a mobilní telefon budeme mít vybitý, posvítíme si svícnem! Jako to dělali dříve.

Otázkou však je, jaké svícny si máme koupit a kde je vlastně máme koupit.

Jaké svícny si máme koupit?

Svícny jsou skutečně krásný doplněk, který najdeme v mnoha barvách a v mnoha provedeních. Nejlépe uděláte, když si koupíte svícny do barev místnosti, v níž ho chcete mít. Nejelegantnější svícny jsou takové, které jsou vysoké.

Nebojte se ani kovových svícnů – vždyť bronzová, měděná, stříbrná nebo zlatá jsou dnes stylové barvy, které ovládají nejen svět módy, ale právě i bydlení.

Kde svícny koupit?

Krásné svícny koupíte například v JYSKU nebo v IKEI. Zde jsou svícny poměrně levné, ale například svícny kovových barev zde nenajdete. Pro ně musíte do modernějších a novějších prodejen, jako je například ZARA HOME, H&M HOME nebo NEXT HOME. V těchto obchodech už bohužel nebudou svícny tak levné jako v IKEI nebo v JYSKU, ale zalíbí se vám natolik, že si je rozhodně koupíte!

Kde svícny nejlépe vyniknou?

Svícny vyniknou naprosto kdekoliv. Nemusíte se je bát dát do ložnice nebo do obývacího pokoje, ale ani do koupelny. Jediné místo, kam se takové elegantní svícny zrovna nehodí, je kuchyně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *