Rezidence Hadovitá

Vyprodáno a zkolaudováno: Rezidence Hadovitá nabídne výjimečné bydlení

Pokud dlouhodobě sledujete situaci na pražském realitním trhu, nemusíme zdůrazňovat, že byty v moderních novostavbách bývají velmi rychle vyprodány – a to většinou mnohem dříve, než dojde ke kolaudaci. V případě atraktivního developerského projektu Rezidence Hadovitá, se opakoval obvyklý scénář. Byty jsou beznadějně vyprodány a případní zájemci si musí počkat, až se některý z budoucích obyvatel rozhodně přestěhovat. Vzhledem k nadstandardní kvalitě bydlení to však bude spíše otázka náhody.

Kdo chvíli stál, již stojí opodál. I tak lze charakterizovat situaci s byty v Praze Michli. Za projektem Hadovité stojí zkušený developer Metrostav Development, který si může připsat další trefu do černého. Kombinaci skvělé lokality a útulných bytů nešlo odolat.

Rezidence Hadovitá

Rezidence Hadovitá se skládá ze tří objektů, v jejichž atraktivních liniích zanechali rukopis odborníci z Arx Studia. S nelehkým úkolem – zasadit budovy do přirozeně svažitého terénu – se vypořádali elegantně. Projekt budí dojem výjimečnosti, ale přesto nijak nenarušuje stávající kolorit a vypadá nadčasově. Bytové jednotky charakterizují praktické řešení prostoru, důraz na dostatek přirozeného světla a přítomnost kvalitních materiálů. Ve standardu byty Praha 4 v neutrálních tónech a je čistě na uvážení rezidentů, zda svému domovu ponechají původní podobu, nebo ho zalijí do jiných barev.

Rezidence Hadovitá

Lokalitu městské části Praha 4 – Michle si developer nevybral náhodou. Michelská stráň nabízí klidné bydlení v těsné blízkosti pulzujícího centra velkoměsta. Nechybí jí vůbec nic – chlubí se prvotřídní občanskou vybaveností a velmi dobrá dopravní dostupností.

Chcete se o projektu pojmenovaném po ulici, která se klikatí Michlelskou strání jako had, dozvědět více? Zajímá vás cena bytů na Praze 4? Podrobnější informace najdete na rezidencehadovita.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *