Příprava dětského pokoje

Očekáváme miminko a připravujeme pokojíček

Jste právě v očekávání a už se nemůžete svého potomka dočkat? Přiveďte ho na svět, kde už má svůj vlastní pokojíček a kde se zkrátka bude cítit nadmíru příjemně. Pokud pokojíček ještě nemáte zařízený, poradíme vám, do jakých barev pokojíček zařídit či n a co nezapomenout. V současné době na trhu naleznete hromadu krásných věcí pro miminko, které si by si nejraději zakoupili i ti, kteří miminko nemají. Pokud jste však nyní v očekávání, nic vám nebrání v tom, abyste si roztomilé věci do dětského pokojíčku začali kupovat.

Jaká barva je nyní in?

Začněme vymalováním dětského pokojíčku. I v tomto ohledu se mění módní trendy. Ještě donedávna se zdi dětského pokoje vymalovávaly do takové barvy, jakého pohlaví bude děťátko. Dnes je však velice populární to, že rodiče si nenechají říct pohlaví dítěte. Potřebují zdi dětského pokoje vymalovat do nějaké neutrální barvy, která by však byla stylová a moderní.

Takovou barvou je například barva šedá, která je dnes populární. Lidé si nechávají zdi malovat do šedé barvy i v obývacích pokojích nebo ložnicích, v dětských pokojích to však vypadá vysoce stylově a moderně. Do stejné barvy pak zařiďte celý dětský pokojíček. Povolena je kombinace bílé a černé, hezky však vypadají i společně s šedou i barvičky typické pro konkrétní pohlaví, jako je modrá nebo růžová.

Jaké zařízení by nemělo v pokojíčku chybět?

Při zařizování domácností se zaměřujte zejména na několik zařízení nezbytných pro dětský pokojíček. Máme na mysli dětskou postýlku, kterou dnes můžete zakoupit s nebesy či bez. Nezapomeňte na přebalovací pult, který dnes můžete zakoupit v mnoha funkčních provedeních. Přebalovací pulty dne slouží i jako drobné komody nebo vkusné poličky na hračky.

Součástí dětského pokojíčku by měla být i menší dětská skříň na dětské oblečení, plenky a jiné podobné věci, pro které nechcete chodit přes půlku domu. Pokojíček doladí vkusné koberečky a závěsy, případně samolepky na zdi různých tvarů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *