Vítejte doma. Jaké prvky vás doma uvítají?

Vítejte doma. Jaké prvky vás doma uvítají?

Příchod domů by měl být synonymem pro radost. Jakou podobu má váš vchod? Pokud je ještě prostor pro zlepšení (čili když dveřní kliky nestačí), podívejte se na naše vychytávky.  

Poštovní schránka

Přáli jste si ji možná jako děti. Taková, do které se vejdou noviny i psaní. Nerezová poštovní schránka, která domov dokonale ozdobí. Možná je právě nyní čas na to, abyste si přání splnili a dopřáli vašemu domovu reprezentativní poštovní schránku, do které se vejde vše. 

Věnec na dveřích

Ať již milujete selský styl, nebo jste vyznavači industrialu či minimalismu, věnec na vchodových dveřích se dá přizpůsobit všem stylům. Někdo si po celý rok nechává sušené plody, jiný volí látkové květy nebo listy. Jednoduchý věnec se dá vytvořit jen z obyčejných přírodnin, bude vám dělat radost a okrasu po celý rok. Milovníci dekorací jej pak mohou měnit za vánoční, velikonoční, nebo třeba sklizňový. 

Tvoření s dětmi

Děti jsou nejšťastnější, když se mohou stát plnohodnotnou součástí domova. Jejich výtvory byste si proto měli hrdě vystavovat také před svým vchodem. Bude se jednat o vánoční stromeček vytvořený z větviček? Nebo o jarního panáčka? Co třeba podzimní vydlabaná dýně? Jistě najdete způsoby, jak začlenit děti do dekorace celého prostoru vchodu. 

To, co milujete

Jste veterinář? Proč to na sebe neprásknout a nedat si na dům například keramické číslo domu s nějakým osobním poselstvím? Keramiku si můžete nechat vytvořit na zakázku, ale také vyrobit zcela sami. Milujete třeba Hvězdné války? Výborně, tak jim dovolte, ať vás uvítají přímo u dveří. Vyzdobte si svůj vchod podle sebe, je přeci jen a jen váš. 

Legrace musí být

Jako Češi jsme známí tím, že si velmi rádi děláme legraci. Veselé cedulky varující kolemjdoucí o tom, že se na pozemku nachází pes, jsou tím nejlepším příkladem. Vytvořte si klidně vlastní poselství na vlastní plechovou ceduli, nebo se nechejte uvítat některým již vytvořeným sdělením, které pobaví nejen vás, ale také vaši návštěvu. 

Už víte, co vám u vchodu nebude rozhodně chybět?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *