Strašidelné dekorace

Strašidelné dekorace nejen pro dům, ale i pro vaši zahradu

Podzim se nese pokaždé ve znamení sychravého počasí. Neustále se ochlazuje, neustále prší a hlavně se blíží Dušičky. Díky tomu, že jsme neustále ovlivňováni americkými filmy, tak se nám do České republiky dostává v hojné míře taky svátek Halloween. Ten naštěstí slavíme jenom v minimální míře, kdy nechodíme koledovat od domu k domu, ale vyřezáváme dýně nebo děláme strašidelné párty. Podzimní dekorace se většinou taky nesou v halloweenském stylu.

Když už jsme u těch dekorací, nezapomeňte si letos vyzdobit nejen dům, ale taky vaši zahradu. Většinou se před dům dávají velice oblíbené vyřezávané dýně, ale taky si řada z nás pěstuje takzvané okrasné dýně, které jsou velice vkusné – hlavně když se dají ve velkém množství do nějaké okrasné mísy. Váš dům i zahrada by se však neměla uchylovat jenom k těmto běžným, dýňovým dekoracím. Fantazii se přece meze nekladou.

Jestliže třeba budete dělat podzimní, halloweenskou párty, na kterou pozvete své přátele, pak byste se měli inspirovat z již zmiňovaných amerických filmů, protože podzimní, strašidelné dekorace mají rozhodně vyšperkované.

Jak naaranžovat dům a zahradu?

Pokud takovou párty budete pořádat a necháte se inspirovat americkým stylem, pak byste měli svůj dům a zahradu ozdobit pavučinami ve formě různých nití. Pavouci, dýně a samozřejmě strašáci, kostlivci nebo lebky jsou součástí výzdoby oken, dveří.

Zahradní či domovní strašidelná dekorace by rozhodně měla skrývat nejedno překvapení. Například by se mělo jednat o překvapení v podobě vyskakující kostry či nějakého chodícího zombie.

Na co vsadit uvnitř domu?

Uvnitř domu je taky třeba dbát na strašidelné dekorace. Nejvíce se pečou perníčky v podobě typických halloweenských motivů, dále se taky kupují talířky s motivem pavučiny nebo jsou všude pověšeny řetězy z pavouků či podobných zvířat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *