party stan

Venkovní akce jedině s party stanem

Chystáte se uspořádat venkovní akci a hledáte vhodné řešení, jak se vypořádat se zázemím a zároveň vyhrát nad možností nepříznivého počasí? Pak je pro vás nejlepší volbou pronájem party stanu.

Nůžkový party stan

Půjčovna party stanů v Praze nabízí pronájem nůžkového stanu, moderního zastřešovacího systému, který dobře poslouží na nejrůznějších oslavách a společenských událostí. Nůžkový stan nabízí rychlou, jednoduchou a nenáročnou manipulaci i variabilitu konstrukce. K pronajmutí si můžete zvolit nůžkový stan Easy-up o rozměrech 3×3 metry nebo 6×3 metry. Oba typy je možné nechat opláštit a jsou k dispozici v bílém či stříbrném provedení. Party stany můžete různě propojovat a spojovat do větších ploch podle vašeho přání.

party stan

Trubkový party stan

Další typem pronajímaných party stanů je trubkový. Tento stan je poměrně variabilní a hodí se na většinu společenských událostí s kapacitou až 300 sedících osob. Dá se využít i jako společenská místnost, kuchyně, jídelna, sklad materiálu, stánek nebo zastřešení venkovního podia. Konstrukce stanuje provedena z ocelových trubek a plachty jsou vyrobeny z PVC. K tomu stanu jsou k dispozici i různé doplňky jako osvětlení, závažové desky, stojany na odpadkové pytle a další.

party stan

A jak hosty usadit?

Pokud hledáte vhodné prostorové řešení pro usazení hostů, neváhejte pronajmout pivní sety. Jedná se u sezení u sebe, kdy se hosté mají šanci dobře seznámit a povídat si. Pivní sety jsou rozkladatelné soupravy, které zahrnují dvě lavičky spolu se stolem ze dřevěného a kovového materiálu. Pohodlně se na jeden set usadí šest až osm osob. Pivní sety jsou vhodné pro mnoho typu událostí, jako například sportovní utkání, předváděcí akce, ale také všechny venkovní události, jako grilování či narozeninové oslavy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *