Obrazy do domácnosti

Tři obrazy, které dominují místnostem v domě

Každá domácnost by měla být zařízena tak, abychom se v ní cítili příjemně a dobře. K tomu dopomohou především bytové doplňky, které už dávno nepatří k tomu nejdražšímu na trhu. Lidé se bohužel začali orientovat především na doplňky, které jsou doporučeny v časopisech o bydlení. Zapomínají na klasické a tradiční doplňky, které se řadí k těm nestárnoucím, jako jsou například obrazy. Podívejme se na to, jaké obrazy by měly dominovat místnostem v našich domácnostech.

Obrazy jsou nedílnou součástí našich domovů. Hodí se nejen do obývacích pokojů, ale také do ložnic, do jídelen či do dětských pokojů. Neměly by chybět ani na chodbách či v halách domu. Zkrátka by měly zdobit zdi všech místností v domě. Otázkou je, jaké obrazy bychom měli preferovat před ostatními.

Vícedílný obraz krajiny si najde místo v ložnici

Pokud vás trápí prázdné zdi v ložnici, buďte s výběrem obrazů opatrní. V ložnici by vás totiž mohlo leccos rozrušit. O abstraktních obrazech si raději nechte jenom zdát, jejich přítomnost by vám nemusela dát spát. Do ložnice se však hodí zejména vícedílné obrazy krajiny, které působí uklidňujícím dojmem. Navíc dnes jsou obrazy krajiny velice oblíbené, není tedy důvod po nich nesáhnout.

Ať v jídelně máte pojem o čase

I jídelna je nedílnou součástí našich domovů. Sem se hodí zejména obrazy na plátně, ale také speciální vícedílné obrazy s hodinami, které vám vždy řeknou, jak dlouho už jíte nebo jestli jdete včas k večeři.

Do obýváků patří rodina

Obývací pokoje jsou místnosti v domě, kde se schází hosté a návštěvy. Tato místnost by měla být jednou z nejpříjemnějších vůbec. Její zdi vyzdobte těmi, které máte rádi. Fotografie však nedávejte do klasických rámečků, ale raději si nechte vyrobit foto obrazy na zeď, které jsou velice moderní. Takové obrazy posléze pověste na stěnu nad televizní obrazovku nebo například nad pohovku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *