Sítě proti hmyzu

Jaké vybrat sítě proti hmyzu?

Opět je tu období, během kterého nás bude dráždit nepříjemný hmyz, který se dostane do našeho domu. Samozřejmě se mu můžete nějak bránit, nejlépe sítěmi, které si dáte do svých oken. Sítě proti hmyzu jsou dokonalou ochranou proti jakémukoliv nepříjemnému létajícímu hmyzu, který nás většinou dráždí při sledování oblíbeného seriálu v televizi. Je však nutné dodat, že ne všechny sítě jsou kvalitní. Doporučujeme za sítě raději připlatit. Čím kvalitnější sítě budou, tím déle vydrží. Jaké si vyberete vy?

Na trhu najdete skutečně mnoho sítí proti hmyzu. Zejména nyní se to jimi jenom hemží, protože hmyz je v tomto období skutečně velkým problémem. Pojďme si říct, které sítě jsou nejkvalitnější či které stojí za koupi.

Pokud toužíte po jednoduchém řešení problému, jsou tu sítě na suchý zip

I když sítě proti hmyzu nepatří mezi nejkvalitnější či mezi ty, které mají dlouhou životnost, jsou velice oblíbené. Je to totiž nejrychlejší a nejjednodušší řešení tohoto problému. Pokud byste síť proti hmyzu na suchý zip chtěli  koupit v něco kvalitnějším provedení, doporučujeme sáhnout po nalepovacích sítích, které mají speciální ochranu proti hmyzu.

Pokud máte střešní okno, nevěště hlavu. Sítě proti hmyzu na suchý zip najdete i pro střešní okna, dokonce i se speciální ochranou proti nepříjemným létajícím drobným tvorům.

Otočný rám je skvělá vychytávka

I ve světě sítí proti hmyzu najdete mnoho inovací. Doporučujeme například sítě v otočném rámu, které jsou výhodné hlavně pro otevíraná okna nebo pro často otevíraná dveře. Mají totiž magnetické otevírání. Většinou je síťovina odolná proti vlhkosti a dokonale odolává i změnám teplot.

Seznamte se rolovacími sítěmi

Existují taky rolovací sítě proti hmyzu, které jsou určeny především pro montáž svislých oken. Často se montují přímo na okno nebo na protisluneční okenní ochrany, jimiž jsou třeba rolety nebo okenice. Rolovací sítě nejsou zrovna nejlevnější, vyrábí se totiž na míru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *